HISTÓRIA

Naša spoločnosť vznikla v roku 1997 ako obchodná firma, súčasne začala svoju podnikateľskú činnosť. Po postupnom profilovaní v priebehu nasledujúcich rokov sa firma od roku 2001 zamerala  na  predaj  pracovných odevov a prostriedkov. Pre uspokojovanie našich zákazníkov a dodržiavanie objednávok v roku 2004 sme rozhodli s výrobou pracovných odevov.

Po postupnom rozvíjaní v roku 2010 bola odovzdaná nová veľká krajčírska  dielňa  vo vlastných priestoroch, v ktorej  je zriadená aj komplexná  administrácia a sklad materiálov firmy.

V roku 2015 sme začali s výrobou ochranných odevov ,v ktorej  sme zvýšili úroveň výroby o jednu triedu. Pod značkou FRAN sme vyvinuli  multifunkčný  ochranný odev, ktorý sme zároveň aj certifikovali a ktorý spĺňa aj najvyššie kritéria viacerých európskych noriem.

Dnešok a budúcnosť

Prioritou našej  spoločnosti je udržať súčasnú pozíciu medzi  výrobcami a distribútormi pracovných odevov, ale predovšetkým, ďalší rozvoj firmy. Za samozrejmosť považujeme zachovanie vysokej kvality našich výrobkov  a poskytovaných služieb.