Certifikáty

Certifikáty

FRAN ochranný odev- Flame retardant antistatic.

          Kvalitná ochrana v práci je  veľmi dôležitá a zásadná pre maximálne  zabezpečenie vašich zamestnancov. Používať  pracovné ochranné odevy je veľmi dôležité, pretože  človek má zdravie len  jedno a prísť o zdravie pre nedostatočný ochranný odev by bol nezmysel.

       Značka FRAN Vám dá efektívnu ochranu, pohodlie a komfort. Preukázateľne šetrí Vaše sily a významne  prispieva k Vášmu úspechu pri práci aj v špeciálnych a extrémnych podmienkach.

       Ochranný odev FRAN – Flame retardant antistatic – je registrovaná a certifikovaná značka ,vyvinutá a vyrábaná spoločnosti Pearltex .

       Táto kategória špeciálnych ochranných odevov Vám  ponúka riešenia  pre  špecifické aplikácie, ktoré vyžadujú  používanie napr. nehorľavý ,ohňovzdorný a antistatický odev (plynárenstvo , petrochemický priemysel ale aj ťažký priemysel- výroba konštrukcií ,elektrikári  atď. ).

Výrobca ochranných osobných pracovných prostriedkov podľa špecifických noriem ,napr.EN ISO11612:2008 (A1+A2, B1 C1 ),   EN ISO14116:2008, EN1149-5 na základe certifikácií je povinný  vydať vyhlásenie o zhode.